Apartamenty nad Adriatykiem@GastroTurystykaWCzarnogorze

Czarnogóra, od ponad 10 lat odwiedzamy ten kraj i możemy stwierdzić, że to najpiękniejszy kraj Bałkanów.
Można tu podziwiać monumentalne, ogołocone z roślinności, szczyty górskie, przepiękne, bogate w roślinność zalesione pasma górskie, kamieniste małe kąpieliska, jak i wielkie piaszczyste, słoneczne plaże, stare i zabytkowe miasta jak Kotor, Budva, czy Bar, które pamiętają jeszcze czasy sprzed naszej ery.

Wszystkie miejsca noclegowe, jak i tzw. „warte zobaczenia” odwiedziliśmy osobiście i polecamy z całego serca!

Komfortowy apartament Aleksandra2

  wczasy w Czarnogórze 

Trzyosobowy komfortowy apartament Aleksandra2 znajduje się 4 km od Tivatu w miejscowości Lepetane, 40 metrów od plaży, posiada przepiękny widok na zatokę i okolicę.
Apartament ten to komfortowe i funkcjonalne jednopokojowe studio z łazienką, klimatyzowane, z pełni wyposażonym aneksem kuchennym i tarasem, wejście do apartamentu z tarasu, w pokoju szafa trzydrzwiowa, komoda, 1 łóżko podwójne tzw. „małżeńskie” + 1 łóżko jednoosobowe, w łazience wysoka szafka na kosmetyki.
W kuchni kuchenka elektryczna, mikrofala, czajnik, naczynia, sztućce, garnki.
Obok apartamentu:
100 m mała restauracja, mały sklep, piekarnia 800 m, 4 km Tivat – duże miasto, apteki, lekarz, lokalny bazar, sklepy z pamiątkami, wiele restauracji, kawiarni, promenada, na której w lecie odbywają się festyny, dyskoteki itp. Obok apartamentu postój taksówek, taxi do Tivatu ok. 3-4 Euro, kursuje też linia miejska Blueline na trasie Kotor-Tivat.
Budynek na lekkim wzniesieniu, wejście po schodach, parking na ulicy.
Jeśli potrzebujesz transferu z lotniska, Dubrownika, Podgoricy, skontaktuj się z nami. Z Tivatu transfer bezpłatny, w pozostałych przypadkach ustalany indywidualnie. Podczas tego transferu możemy zorganizować, w zależności od miejsca odbioru, wycieczkę np. do Budvy, Herceg Novi, Ulcinj itp.
Cennik Apartament Aleksandra2
Regulamin
Opłata klimatyczna obowiązkowa:
dziecko do lat 12 – brak opłaty, dziecko 12-18 lat 0,50 euro/ dzień, powyżej 18 r. ż. 1 euro/dzień

Zapytaj o dostępność:
wiecho.w@wp.pl
tel. 691866387

Najsmaczniejsze ajwary prosto z Bałkanów!